AGROANALÍZIS TUDOMÁNYOS TÁRSASÁG PJT

Hungary, 1036 Budapest III., Lajos u. 115., Tel./fax: +36-1-250-6064, +36-27-380-665

www.aquanet.fw.hu, www.aquanet1.net76.net, www.aquanet-apla.atw.hu

E-mail: tudomanyos.rendorseg.pjt@gmail.com


Rólunk / Tevékenységi kör / Referenciák / Elérhetõségünk / Kezdõoldal

Elõzményoldal


 

A magyar nemzetstratégia a Szent Korona Értékrend,
ami az új Világtörténelmi korszak paradigmája 

 

Meg kellett szakítanom a Nagyboldogasszony napi Oltalmazó Szer-lánccal kapcsolatos tevékenységemet, meggyõzõdésem szerint, azt támogató módon. 
Az elkövetkezõ tíz nap, amennyi Nagyboldogasszony napig elõttünk van, ezt bizonyítja. 
Történt, hogy az indián Világtalálkozóval kapcsolatban kaptam feladatot.
Ezt megelõzõen egy nagyon fontos levelet kaptam, amelyben a valláskutató levélíró azt a megállapítását közölte, hogya Szent Korona Értékrend gondolkodási módja összekötõ kapocs a világ természetes istenhitei, mindenekelott az õsi civilizáció kereszténysége (ami természetesen nem a zsidókereszténység), a buddhizmus és az iszlám között. 
Hatalmas erõt kaptam, mert meggyõzõdésemmé erõsödött, hogy az indiánok elõzõ Világtörténelmi korszak alatti, tisztaságot megtartó értékrendjének következõ Világtörténelmi korszakban paradigma-meghatározó folytatása a Szent Korona Értékrendje.
Ennek bizonyságaként el kellett készítenem az „Új Világtörténelmi korszak paradigmája a Szent Korona” c. gyüjtemény második kötetét, „A magyar nemzetstratégia a Szent Korona Értékrend, ami az új Világtörténelmi korszak paradigmája” alcímmel. (http://nemzetiegyseg.com/Iranyelvek.pdf). 
Itt kapcsolódik a Nagyboldogasszony napi Oltalmazó Szer-lánc, valamint a Szent Korona Értékrenddel kapott isteni iránymutatás és az annak gyakorlati alkalmazását elõkészítõ irányelvek minden országra, a világ minden nemzetére mintát adó rendszere.
Ennek megfelelõen az Oltalmazó Szer-lánc jelképét felhasználva készítettem el a paradigma második kötetének jelképét (http://nemzetiegyseg.com/Oltalvilaga.gif és http://nemzetiegyseg.com/Nemzetstrpfz1.gif).
Istenanyánk – akit mi évezredek óta Boldogasszony Anyánknak nevezünk - oltalmazó ereje kell ahhoz, hogy a Magyar Küldetés teljesítésével az új Világtörténelmi korszak az emberiség számára elhozza a testvériséget, a szeretetet és a biztonságot adó sorsközösség-vállalást. 
Ehhez kérem mindannyiunk számára a Magyarok Istene erõt, megvilágosodás és kitartást adó kegyelmét. 
Kelt Balatonfenyvesen, 2012. Új Kenyér havának 5. napján.
Árpád sarja Halász József
Ui.: Kérem, olvasd el a „A magyar nemzetstratégia a Szent Korona Értékrend, ami az új Világtörténelmi korszak paradigmája”eloszavát. HJ. 
__________________________________________
Arisztotelész azt mondta, hogy minden döntési helyzetben három kérdésre adott válasszal jutunk el az Igazságig. Ez a három kérdés a „Miért?”, a „Mit?” és a „Hogyan?” 
Napjainkban döntési helyzet elé állította a világot az erkölcsi, gazdasági és társadalmi válság. 
Miért kell tennünk ez ellen? 
A csillagászok megállapították, hogy eddig soha nem látott erejû napfolt-tevékenység fog az emberiségre köszönteni 2011-12-ben. A maja naptár szerint 2012-ben új világrend kezdõdik.

„Elvesztettük erkölcsi tartásunkat. A most következõ kényszerû összeomlás, katasztrófa vége egy történelmi ciklus lezárása, melynek a végén a mai nagy birodalom a sírba száll! Amint megkezdõdik a gazdaság teljes széthullása, ezzel egy idõben megkezdõdik a nyugati társadalmak egyes szegmenseinek teljes elszegényedése, a globális háborúk és a teljes katasztrófa.” – mondta B. Farell amerikai közgazdász.
Wolf Klinz, az Európai Parlament krízis hatásaival foglalkozó bizottságának az elnöke a történelmi korszak dicstelen sírba szállását így fogalmazza meg Európára vetítve: „A válság máris jelentõs károkat okozott a reálgazdaságban, és számos országot recesszióba döntött, de az igazi kihívások csak az elkövetkezõ hónapokban válnak majd láthatóvá. Küszöbön áll a társadalmi válság.”
Aki a XXI. század elején él, saját sorsán keresztül tapasztalja, hogy (Rákóczi szavaival)„a szenvedhetetlen iga” tovább nem fokozható mértékben ül nyakunkon a neoliberalizmus törvényszerû hozadékaként. 
Mit kell tennünk azért, hogy a dicstelenül véget érõ történelmi korszak ne okozza az Emberiség végzetét? 
Einstein azt mondta, hogy „amikor valami elromlik, nem lehet ugyanazzal a gondolkodási móddal kijavítani, ami a romlást okozta, hanem új gondolkodási módot kell keresni”.
Tehát a végveszélyt hozó paradigmát egy olyan gondolkodási móddal kell felváltani, ami alapjaiban szünteti meg azt az okot, ami a romlást eredményezte.  
A neoliberalizmus követõi úgy gondolták, hogy rá tudják kényszeríteni az emberiségre a megbukott rendszer reformját, mert a szocialista-kommunista hittétel bukásával nincs más választás.
Csakhogy tévednek! A világtörténelmi korszak váltásához van az emberiségnek egy olyan paradigmája, amit a Teremtõ ránk kegyelmezett Magyar Küldetésként, ami a Szent Korona Értékrenddel közvetített Isteni iránymutatás. 
Nem lehet kétsége efelõl senkinek, aki elolvassa az alábbi idézeteket: 
„Magyarország egy olyan kalitka, amelybõl egyszer még egy gyönyörû madár fog kirepülni. Sok szenvedés vár még rájuk, de egész Európában páratlan dicsõségben lesz részük. Irigylem a magyarokat, mert általuk nagy boldogság árad majd az emberiségre. Kevés nemzetnek van olyan nagyhatalmú õrangyala, mint a magyaroknak.” (Pió Atya)
„A Szent Korona búvópatakként követte a magyar történelmet, és amikor szükség volt rá, tiszta forrásként felemelkedett, hogy megmártózhassunk benne.” (Bálint Sándor)
„A Szent Koronával a Teremtõ az Istenszülõ feladatának egy részét kegyelmezte ránk. Ez a Magyar Küldetés, amit akkor is teljesíteni kell, ha tudunk róla, akkor is, ha nem, akkor is, ha akarjuk, akkor is, ha nem.” (Molnárfy Tibor) 
Tehát az nem lehet kétséges, hogy 
az új Világtörténelmi korszak paradigmája a Szent Korona Értékrend. 
Hogyan kell a Szent Korona Értékrend világmegváltó erejét gyakorlattá tenni? 
Elõször az ezeregyszáz év alatt rátapadt hamisságtól kell megtisztítani, amivel a kizsákmányolás jelképévé alázták.
Csak így juthatunk el következõ feladatig, amikor a társadalmi együttélés szabályainak (a jogrendszernek) a közszabadság alapjain állva meghatározzuk az alapjait.
Ebben az örök és változtathatatlan értéket magában hordozó tiszta forrásban mártózunk meg, amikor harmadik feladatként mindennapjainkat fogjuk e szerint élni. 

Az elsõ feladatot azok a történészek, alkotmányjogászok, Szent Korona kutatók végezték el, akik – felvállalva azt is, hogy õket „pogánynak” nevezzék – szembeszálltak a dogmatizmussal és feltárták a Szent Korona valódi értékét, azt az Isteni eredetû Értékrendet, amely Szakrális Személlyé teszi azt a tárgyat, ami Õt jelképezi. 
Mindenek elõtt Badiny Jós Ferencnek köszönhetõ, hogy a Kramer által felfedezett „Paralel Bibliában” megtalálta a Szent Korona iránymutatását, amely az õsi (sumér) civilizációt emberközpontúvá tette:’A Teremtõ a Szent Koronát az ember (nõ és férfi kettõs egysége – HJ) tette, hogy azon keresztül a Lélek Fénye uralja és formálja az anyagot.’ (Összevont fogalom-meghatározás.) Ezt mutatja XXIII. János „Penitentiam agere” c. enciklikája, amelyben a jézusi tanítás alapjaként határozta meg a „Paralel Bibliát”, „Elsõ sumér bibliának” nevezve azt. Badiny Jós Ferenc joggal nevezte „Magyar Bibliának”, nemcsak nyelve miatt (a káldeusok ragozós arámi nyelve, ami Jézus anyanyelve is), hanem azért, mert az õsi (sumér) civilizáció alapja õseink hagyatékában ránk maradt értékeinkben tovább él. 
A második feladat a társadalmi együttélés szabályainak megalapozása, a Teremtõ akaratának megfelelõen.
Ez a könyv ennek a feladatnak a lenyomata, megmutatva, hogy a Szent Koronával kapott iránymutatás az egész emberiség Alkotmánya, vagyis az Alkotó egyetemes akaratának kifejezõdése a Föld mûködtetésére, és ebbõl erednek azok a jelenlegi történelmi idõszakra vonatkozó irányelvek, amelyek átvezetnek bennünket az új Világtörténelmi Korszakba.
Az alulról épülés gyakorlati alkalmazása valósult meg azokban a feladatokban, amit rám kegyelmezett a Teremtõ:
-     elõször az államalapító és államalkotó nemzetek tagjaira, az egyetemes magyarságra alkalmazható irányelveket,
-     másodszor az európai szerves egységként élésre vonatkozó irányelveket
kellett közvetítenem.
Az elsõ két feladattal közvetített Isteni Akaratot közreadtam „Az Új Világtörténelmi Korszak paradigmája a Szent Korona” c., a Püski kiadónál megjelent könyvben.  
És most, 2012. Új Kenyér havának elején
-     harmadikként a Földkerekségre vonatkozó anyagtalan és anyagi világ összhangját
kell közvetítenem.
Ezzel teljesedik be a Magyar Küldetés: az Isteni iránymutatással megvalósuló Gondoskodó Magyarország mintát ad az emberiségnek az emberi életre – ahogyan azt Németh László mondta. 
A harmadik feladatot azok végzik el, akik saját településükön, országukban, földrészükön elkezdik megalkotni, majd gyakorlattá tenni az Isteni iránymutatás helyi törvényét, hogy ebbõl az „alulról építkezõ” rendszerbõl mindannyiunk napjait vezérlõ együttélési szabályok legyenek. 
Ehhez a munkához kérem mindannyiunkra – Táltos László Fejedelmünk fohászával – 
a Magyarok Istenének erõt, megvilágosodást és kitartást adó kegyelmét! 
Úgy legyen!
 
Árpád sarja, Halász József, a Szent Korona alázatos szolgája

 

(Iratjel: halasz-jozsef-indianos-120807)


Folytatás-1.

Vissza a lap kezdetére