AGROANALYSIS SCIENTIFIC SOCIETY (pjt)

Budapest, Lajos u. 115. Hungary 1036 Telefon/fax: 36-1/250-6064, 36-27-380-665

Vissza a nyitó oldalra / Vissza a témajegyzékre / Vissza az elõzõ oldalra

Fõtémakör: Referenciák

Téma:A Csepel Müvek Fémmûve szuinesfém Kohászati Kutatóintézetében elért eredményekrõl, azzal megjegyzéssel, hogy ami nem igazán értékes, azt nem érdemes a legnagyobb törvénysértések elkövetésével is mindenképpen eltulahjdonítani próbálni!


A Tejfalussy András 1970-es szabadalmi bejelentésében leírt software nagyságrendileg felgyorsította a fémfizikai, fémkoháazati kutatásokat. a Dr. Stefán Mihály által uirányított Szinesfém Kohászati kutató Intézetben, a Csepel Mûvek Fémmûve gyárban, amelyett például Albert Béla (intézeti osztályvezetõ)alábbi, kéziratos jelentése is bizonyít (a Dr. Stefán Mihály által aláírt szabadalom hasznosítási szerzõdés mellett):

1976 során, az Eötvö Lóránt Tudomány Egyetem szerveskémiai tanszékén nagyságrendekkel felgyorsította a Tejfalusy András szabadalmaiban leírt GTS-Antirandom Ssotware a gyögyszerkutatásokat, az alábbi gradiens-kezelõ berendezés alkalmazásával:

A Csepel Múvek Fémmûvében Tejfalussy Andrásnak az üzemi kísérletek elvégzéséhez lehetõséget biztosító Albert Béla intézetvezetõ, a segítsége ellentételezéseként, mint feltaláló lett megnevezve néhány százalékkal Tejfalussy András néhány újabb találmányai szabadalmi bejelentéseiben. Miután ezt elérte, Albert Béla elkezdte kizárni Tejfalussy Andrást a találmányai valamennyi alkalmazásából és hasznosítási jogából, s mikndenféle hamis vádakkal kiüldözték Tejfalussy Andrást a Csepeli Gyárból. Albert ezalatt mindent megtett annak érdekében, hogy Tejfalussy Andrást hamis orvosi vélemények készíttetése alapján elmebeteggé nyilváníttassa. Ezúton önmagát a kutatás gyorsítási sofware egyedül jogképes "tényleges szerzõjének" tudta volna felt0ntetni. Tejfalussy Andrásnak a nem fémkoháazati alkalmazásokra sem akarták engedni a találmányaival foglalkozást::

Albert Béla és társai, mialatt kiüldözték Tejfalussy Andrást a csepeli gyárból és lemondták a szabadalmi jogvédelmet és ezzel"odaajándékozták" a találmányokat a szerzõi jogok elbitorlásával foglalkozóknak, és szétverték a speciális bendezéseket, amelyek Tejfalussy andrás szerzõségének a tárgyi bizonyítékai voltak, pl. az ELTE szerveskémiai Tanszékén sikerrel alkalmazott Gradiens hõkezelõ berendezést is szétveréssel igyekeztek eltüntetni. Késõbb a Népszabadság lap újságírójának azt hazudzák, hogy Tejfalussy Andrásnak nem is volt igazi találmánya. Valakik kilopták a döntés elõtt az alábbi periratot Tejfalussy András találmányairól és az ELTÉN alkalmazott berendezés szétszedetésérõl:

találmánya:

Albert Béla és társai igyekeznek eltüntetni azokat a speciális bendezéseket, amelyek azt tudták volna a késõbbiekben bizonyítani, hogy valójában a Tejfalussy András találmányai szabadalmi bejelentéseiben leírt (GTS-Antirandom) softeware gyorsította fel 1976-ban nagyságrendileg a gyógyszerkutatásokat az ELTE Szerveskémiai Tanszékén Varjas András azonban keresi és meg is megtalálja a roncstelepen eltüntetett, ott markológép segítségével l összetöretett speciális gradiens hõkezelõ berendezés maradványait:

Tejfalussy András személyes kiegészítõ megjegyzése: Albert Béla a géprombolás elõtt feljelentette Tejfaléussy Andrást rágalmazás hamis ürügyével, s a bíróság erre alapozva érdemi tárgyalás mellõzésével, elhucoltatta Tejfalussy Andrást a 40 C fokos influenzás fekvõbetegsége közben elmeorvosi vizsgáltara és hamisíttetott egy késõbb érvényesíteni nem tudott ellene szóló elmeorvosi véleményt, amiben kétségbevonták, hogy találmányai vanak, s a találmányai jogvédelmének a pusztítói elleni fellépését "üldözési mániának" hazudták (1980. január 2.). Azóta .ezt a hamis, és a bíróság által érvényesíteni nem tudott elmeorvosi szakvéleményt folyamatosan felhasynáljál a tolvajok és rablók arra, hgoy annak emlegetésével mindenhol lejársssák Tejfalussy Andrást. Ezen akció keretében a Belügyminisztérium, a belügyminiszter Tejfalussy András ellen, egy korábbi belügyminiszter (dr. Kamara János) által aláírt "államtitkosított" hamis iratra is alapozták. Annak alapján például agyrázkódásosra verette, rugdostatta Tejfalussy Andrást 1997. szeptember 10-én a Belügyminisztérium. Elõbb az AGROANALÍZIS TUDOMÁNYOS TÁRSASÁG IRODÁJÁBAN, majd a III. kerületi rendõrségen, hogy próbálta elmebetegnek látsszék, és a veretést elintézõ bíró további eljárási csalások segítségével beutalhassa elmegyógyintézetbe. Az egészet a Fõvárosi Fõügyészség vezetõ ügyészei segítettek megszervezni. Végül is, a Köztársasági Elnök Hivatala hivatalos levélben (X-398/l998. ikt. sz.), amellyel egy közérdekû bejelentõ jogászt utasítottak el a hamis indokolásaikkal, azt állították, hogy ilyen "elmegyógyintézetbe záratási eljárás már egyáltalán nem létezik a rendszerváltás óta Magyarországon". Azután pedig ezzel most már is fedezve, a Belügyminisztérium még évekig tovább folytat/tat/ta a bíróságokon az elmegyógyintézetbe záratási próbálkozásait, miközben a Tejfalussy András szabadalmaiban leírt kutatásgyorsítási software-ei mások által elbitorlásai egyre nyilvánvalóbbak. Vagyis valakik azért veretették szét a speciális bendezéseket 1976-ban, és azért híresztelték el a Népszabadságban 1980-ban, hogy "Tejfalussy Andrásnak nem voltak találmányai", hogy (másvalakik) majd 25-30 év múlva más valakik kapjanak, mint annak "szerzõi" (lényegében a lopás is "szerzési"módszer) Nobel-díjakat, a Tejfalussy András által feltalált kutatás gyorsítási software-ekre!!? Lehet, hogy a legtöbb Nobel -díj tulajdonképpen a nemzetközi zsidó tudományos titkosszolgálat által szervezett tolvajlások eredménye?

Vissza a lap kezdetéhez