AGROANALÍZIS TUDOMÁNYOS TÁRSASÁG

1036BUDAPEST, III., LAJOS U. 115. T./FAX: 36-(1)-2506064


Vissza a nyitó lapra English version:

Vissza a nyitó oldalra / Vissza a fõtéma jegyzékre / Vissza az elõzõ oldalra


Vissza a nyitóoldalra.Aki gyorsítani, megbízhatóbbá szeretné tenni ezúton a kutatásait, szíveskedjék felvenni velünk a kapcsolatot, igényelve a licencet.

 

A j á n l a t o s NEM elrontani az anyagok természetes elrendezõdését! A késõbbi hatások ugyanis többnyire nem kiszámíthatók. Igyekeznünk kell a természetes származási helyére visszajuttatni az elhasználódott, nem újrahasznosítható anyagokat. Az anyagok koncentrálása, ha azt nem a természet hozta létre: nem más mint környezetszennyezés, szemetelés, szemét!


CSAK OLYAN KUTATÓK ADHATNAK MEGBÍZHATÓ ÉS HASZNOS INFORMÁCIÓKAT A TÁRSADALOMNAK, AKIK ISMERIK A HATÁSOK EREDMÉNYEIT, PONTOS MÉRÉSEK ALAPJÁN, MINDEN LÉNYEGES HATÁS ÖSSZES LEHETSÉGES VARIÁCIÓJÁBAN.

Egy NOBEL-DÍJAT érõ megoldás - a "független változók sokdimenziós terével való mérés" - birtokában ajánljuk megismerésre a következõket:

Az egymással variált hatások a mérések ún. "független változói".

Minden lényeges hatást kombinálni kell, mint független változót.

E változók a "változtatások dimenziói", rövidebben: dimenziók (Ezek függvényében értékeljük a hatások következményeit, a "függõ változókat"!)

Egy többdimenziós összefüggés átláthatatlan kevesebb dimenzióban.

(Pl.: a televíziós kép sorokból áll, mégsem lehet a sorokból érteni.)

Amiatt nem tudták tisztázni a többváltozós összefüggéseket eddig, mert csak kisebb változószámú "randomizáló" méréseket folytattak. Ha nem feleltethetünk meg minden lényeges hatásnak 1-1 dimenziót, használhatatlan, megbízhatatlan lesz a kutatómunkánk adathalmaza, legalábbis a gyakorlat részére. (Számos tudományos disszertációra jellemzõ!)

  Háromnál több változó esetén korábban nem tudták elérni azt, hogy a kísérleti anyagok geometriailag szomszédos helyein mért adatait szomszédként ábrázolják az összefüggések megjelenítéseinél. (Ezért lehetett korlátlanul csalni a "statisztikai értékelésnél"!) Ma már van korrekt megoldás, az ANTIRANDOM mérési/megjelenési program.

A tudományos kutatók, és intézmények részére e találmányi leírások (szabadalmak) tanulmányozását ajánljuk, miután ezekben van leírva az általunk birtokolt kutatásgyorsítási program algoritmusa, mely mint számítógépes program is szerzõi jogvédelem alatt áll. (Annak, aki használni akarja, szerzõdnie kell a szerzõvel, Tejfalussy Andrással).
Tejfalussy András 1970-ben szabadalmaztatta az alapmódszert, majd továbbfejlesztette (további szabadalmak). Kezelõ-mérõ létesítménytervek, méréstervezõ, mérésvezérlõ, mérésértékelõ programok is. Tejfalussy András fenntart minden jogot e vonatkozásokban is, mind a változtatásra, mind a továbbfejlesztésre. (All Rights Reserved!).

 


 
Például: az AGROANALIZIS TUDOMÁNYOS TÁRSASÁG is alkalmazza e sokdimenziós tereket. Ezekkel a szükségesnek megfelelõ számú dimenziót tudunk létrehozni az anyagokban a mérésejhez, a térben és/vagy idõben az antirandom program alapján hullámoztatott változók szintézisével.
Ezúton a "GTS", "ANTIRANDOM" , "AIM", "APLA", "SPEEDYSCAN" elnevezésû programok vezérlik számítógép segítségével azokat az anyagkezelõ- és mérõlétesítményeket, melyek megfelelnek a jogvédett terveknek. Például a gradiens-variációs hõkezelõt, a multifaktoriális fitotront, vagy a többi "ANTIRANDOM-POZICIONÁLT" "SPEEDYSCAN-MÉRÕRENDSZERT" .

MEGEMLÍTJÜK A MÉRÉSEKET ZAVAROSÍTÓ, RANDOMIZÁLÓ SZEMÉLYEKET:  

L O P J Á K ÉS HASZNÁLJÁK AZ ANTIRANDOM programot, de másoknak a random módszert (az antirandom elrontott változatát) ajánlják. Nemrégen került nyilvánosságra, hogy összeveszett egy magyar és több amerikai professzor úr, hogy melyiküknek jár inkább a NOBEL-díj az új kutatásgyorsítási eljárásért. Lényegében azért a találmányért, amit az ELTE Szerveskémiai Tanszék 1976-ban kölcsönkért Tejfalussy Andrástól, hogy ezúton felgyorsítsa a szerves-vegyület kutatásait. E tanszék egyik volt vezetõje által az USÁ-ba kiajánlott programot kint ellopták, s így a tolvajok sok milliárd dollár értékû hasznot értek el. E professzor szerint, "ha õ szabadalmaztatja, egymilliárd dolláros licenszdíjat kapott volna a program amerikai használata alapján"!! Csakhogy, miután kipróbálta, s eltorzította az antirandom módszert random-elemekkel, így már nem tudta azt szabadalmaztatni "kutatásgyorsítási eljárásként", miután Tejfalussy Andrásnak több külföldön is szabadalmaztatott eljárása van a jobbra. Egy hazai cég amellyel e professzor kapcsolatban van, visszatorzította (!), s az alkalmazásával évi 4 millió dolláros bevételre tettek szert. Közben Tejfalussy Andrásnak az ELTE Szerveskémiai Tanszékén bevált POZICIONÁLÓ SCANNING elvû gradiens készülékét roncstelepre vitték, késõbb õt magát egy rendõrkommandó által agyrázkódtatásosra verették, ebben az állapotában hurcolták bíróságra, hogy megpróbálják psychiátriai megfigyelésre bevitetni elmeállapot-megfigyeltetésének szükségessége címén. (!!?)(Demokrácia??)


E kutatásgyorsítási program általunk történõ alkalmazása is bizonyította, hogy több és megbízhatóbb eredmény érhetõ el vele, mint nélküle. Elõnyös számos területen. Licenszszerzõdés alapján segítünk alkalmazni e kutatásgyorsítási programot, bármely témában. (Szerzõdéses kutatásmódszertani és mérték-méréstani tanácsadási szolgáltatás.)


Azt szeretnénk, ha e nagyértékû szellemi termék a programot elorzók helyett a magyar kutatók versenyképesebbé tételét, s a magyar nép létének védelmét, hazánk, Magyarország boldogulását szolgálhatná.


Tejfalussy András feltaláló kutatást- és optimalizálást nagyságrendekkel felgyorsító, sok technológiai változós "GTSp-Antirandom Bázis-Software"-e és annak 1977-ben általa leírt, lerajzolt korábbi változata.

Vissza a nyitóoldalra. INTERNATIONAL-ANTIRANDOM-SCIENTIFIC

 

Vissza az oldal tetejére Vissza az elõzõ oldalra Nyomtatóbarát változat