AGROANALYSIS SCIENTIFIC SOCIETY (pjt)

Budapest, Lajos u. 115. Hungary 1036 Telefon/fax: 36-1/250-6064, 36-27-380-665

Vissza a nyitólapra / Vissza a fõtéma jegyzékre / Vissza az elõzõ lapra

Fõtéma: Dr. Stefán Mihály akadémikus szerzõdésszegési ügye


Code: StefanMihalySzerzodesszeges071227

NYÍLT LEVÉL

Dr. Stefán Mihály akadémikus szerzõdésszegésérõl a Magyar Tudományos Akadémia elnöke kezéhez megküldve

Dr. Stefán Mihály megsértette azt a „Hasznosítási szerzõdést”, amelyet õ, mint Csepeli Fémmû (az alkalmazó vállalat) igazgatója írt alá velem, a feltalálóval 1974. július 18-án az „Eljárás és berendezés fémkohászati technológiák optimálására” címû találmányom és reménybeli továbbfejlesztéseinek a hasznosítására és díjazására:

Ez a mai napig is tartó, tõlem való tudományos kutatási eredmény eltulajdonítási eredményû, szerzõi jog sértési folyamat úgy indult, hogy 1977. áprilisában Dr. Stefán Mihály, a Csepel Mûvek (CSM) mûszaki vezérigazgató helyettese, és Dr. Vámos Tibor, a Magyar Tudományos Akadémia Számítástechnikai Kutató Intézete (SZTAKI) akadémikus igazgatója aláírtak egy 10 éves „Együttmûködési keretszerzõdést”, aminek az egyik témája (lásd: 2.2. pont) az „Automatikusan kutató számítógép rendszer, anyagok technológiai paraméterektõl függõ anyagjellemzõi automatikus kutatására, vizsgálatára”.

Ez az együttmûködési téma kizárólag az általam írt (CE-781., TE-775., CE-1110, CE-1112 Magyar Országos Találmányi Hivatali alapszámú) találmányokban, tudományos kutatás-fejlesztési pályázataimban, s „A gradiens térképezés sorozatok módszere és alkalmazási lehetõségei” tanulmányomban dokumentált új tudományos kutatás-fejlesztési eredményeimen alapul.

Ezeket a találmányaimat a „Hazai kutatómunka hatékonyságának a megsokszorozása” céljából a Csepel Mûvekben lévõ kutatóintézeti munkahelyemen alkottam meg, elsõsorban a gyártmány- és gyártásfejlesztési és egyéb anyag- és környezet-technológiai ellenõrzési és optimalizálási
mérések felgyorsítására és pontosítására, a hazai kutató munkák hatékonyságának nagyságrendi megsokszorozására.

Az „Eljárás és berendezés fémkohászati technológiák optimálására” címû találmányom 1970. szept. 22-i szabadalmi bejelentési szerzõi jogi elsõbbségû, és az Országos Találmányi Hivatal CE-781. alapszám és 163839. lajstromszám alatt, 1973. október 2-i kelettel, teljes újdonságvizsgálat alapján adott rá szabadalmat. A z általam eredetileg leírt szabadalmi bejelentés nem csak fémkohászati, hanem mindenféle más technológiának az optimálására is
vonatkozott, s ebben a formában 1974. április 24-én, 71.34109. lajstromszámmal, nem csak a fémkohászati területre, hanem minden más területre is szabadalmat kapott Franciaországtól.

Dr. Stefán Mihály tudatosan és durván megszegte az általa velem aláírt hasznosítási szerzõdést, elsõsorban annak 4-11. pontját azáltal, hogy megengedte, hogy általa koordinált személyek mondva csinált hamis ürügyek útján kirúgjanak az általa irányított csepeli kutatóintézeti munkahelyemrõl, s hogy megkíséreljenek elmebetegnek nyilváníttatni, miközben szétverték a kutatás-gyorsító találmányi rendszeremhez általam tervezett és létrehozott berendezéseket, a szabadalmi jogvédelmet és ezalatt a találmányaim és pályázataim szerinti hardware és software kutatási eredményeimet az engedélyem kikérése nélkül, a szerzõi jogaimat mindmáig durván sértõen, fejlesztési és hasznosítási célra mások részére tovább adták, mások rendelkezésére bocsátották.

Olyanoknak is a kezébe juttatták, akik anélkül, hogy megemlítenék a nevem, mint eredeti feltalálót (szerzõt) nevét, ezeket a tõlem származó új hardware és software szellemi termékeimet és létesítmény terveimet, s azokon alapuló eredményeket a sajátjukként adták elõ, ill. díjaztatják.

A SZTAKI késõbb közvetlenül is kölcsönkapta tõlem - egy általam vezetett fejlesztéshez történt felajánlkozásuk alapján - a TE-909. Országos Találmányi Hivatali alapszámú „GTS JELENÍTÕ ANALIZÁTOR” (újfajta, optikai számítógépre vonatkozó) találmányom szabadalmi bejelentését
is. Nemrég, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke által szervezett televíziós „Mindentudás Egyetem” elõadásaiból derült ki, (a Feleségem azóta „Mindenlopási”-nak nevezi), hogy a találmányaimban leírt, lerajzolt új hardware- és software megoldásaimat és azokra alapozott kutatásokat az MTA-nál egyesek a nevem említésének mellõzésével más személyek kizárólagos találmányának tüntetik fel. E televíziós-mûsorból derült ki az is, hogy az Eötvös Lóránt Tudomány Egyetem Szerveskémiai Tanszéke által a Csepeli Fémmûtõl 1976-ban kölcsönként kutatás-gyorsító software-im (általa) elrontott változatával „Nobel-díjra” is pályázik egy ottani oktató, aki tudja, de titkolja, hogy e tanszék szerveskémiai kutatásait több évvel õ elõtte
nagyságrendekkel felgyorsították a csepeli szabadalmaim szerinti (általa „szabadalmaztatni elfelejtettnek” mondott kutatás-gyorsítási találmányánál megbízhatóbb eredményû) software-im.

A fenti ügyekben sok alkalommal próbálkoztam, hogy bíróság állapítsa meg a jogsértéseket, de az általam benyújtott bizonyítékok sorozatosan eltûntek a bírósági aktákból, s több bíróság közvetlenül is bûnsegédkezett a szerzõi jogaim megsértõi és a bûnsegédeik által szervezett
bûncselekményekben, ill. azok bûnpártolásában.

AZ ÁLTALAM FELTALÁLT KUTATÁS GYORSÍTÁSI SOFTWARE FENT LEÍRT MÓDON TÕLEM ELTULAJDONÍTÁSÁNAK A BÍRÁK ÁLTAL ELÕSEGÍTÉSE, S A SOFTWARE-IM SZERINTI MÉRÉSEKKEL ÁLTALUNK FELDERÍTETT HIBÁK ELKÖVETÕI BÍRÁK ÁLTAL BÛNPÁRTOLÁSA IS, A HIVATALOS SZERVEK ÁLTAL FOLYTATOTT HAMIS IRATREGISZTRÁLÁSOKRA ÉS OLYAN IRATOK RÉSZEMRE ÁTADÁSÁNAK VELEM IGAZOLTATÁSÁRA VOLT ALAPOZVA, AMELY IRATOK HIÁNYZÁSA NEM VOLT ÉSZREVEHETÕ AZ ÜGYIRATSZÁM NÉLKÜL LEZÁRTAN ÁTADOTT BORÍTÉKOKBAN A POSTÁS TÁVOZÁSA UTÁN TALÁLT IRATOK ALAPJÁN, UGYANIS A POSTÁS - MIUTÁN ALÁÍRATTA, HOGY A TÉRTIVÉNY IRATJEGYZÉKÉN FELSOROLT IRATOKAT NEKEM ÁTADTA - MAGÁVAL VITTE AZ IRATJEGYZÉKET IS A TÉRTIVÉNYEN. Velem, velünk szemben, a szabadalmi bejelentéseim szerinti software szerzõi
jogaim tõlem eltulajdonítani kezdésétõl MINDMÁIG - s valószínûleg másokkal szemben is, akiket e bûnszervezet/ek/ valamely okból igyekeznek kifosztani, tönkretenni - csak az illetékes bírósági vezetõk tudtával és beleegyezésével folytathatják az ilyen titkosszolgálati jellegû csalási alkalom teremtést, lásd a „Code: RegisztralasiReklamacioPMB071227” melléklet alapján.

Lásd a hivatkozott szerzõdéseket, s az ellenem, valamint az általam létrehozott tudományos társaságok elleni bírósági bûnsegédkezéseknek, s a dipl. közgazdász feleségem, Balogh Zsófia elleni - merénylet jellegû - súlyos üzemi balesetet elõidézõk bírák általi bûnpártolásának bûnügyi bizonyítékait az Agroanalízis Tudományos Társaság www.aquanet.fw.hu internetes honlapján!

Budapest, 2007. 12. 27.

Tejfalussy András

Copy: Dr. Lomnici Zoltán LFB-elnök

Code: StefanMihalyrolAlbertBelarolLFBrol071230

Dr. Lomnici Zoltán legfelsõbb bírósági elnökhöz nyílt levélként megküldött

BIZONYÍTÉKOK, a dr. Kõrösi Imre MORÁLIS VÁLSÁG c. cikke szerinti bírói bûnözésrõl (Magyar Világ,
2007. 12. 13.):

A Legfelsõbb Bíróság aktájából a tárgyalás elõtt kilopták a kutatás-gyorsítási találmányaim
csepeli hazai és külföldi szabadalmi bejelentései hivatalos jegyzékét
, amelyen a jogvédelem
tönkretétel miatti kártérítési keresetem alapult. Miután a legfelsõbb bírósági tárgyaláson ezt
szóvá tettem, a tárgyalást vezetõ bíró dr. Imreh Katalin és a bírótársai ítélkezési csalást követtek
el azzal, hogy az akkori csepeli, közel 100 külföldi szabadalmi bejelentésnek a figyelmen kívül
hagyásával elutasították a keresetem ezen leglényegesebb részét. Közben a találmányaim
használatához készült jól mûködõ csepeli berendezéseket a Dr. Stefán Mihály alatt ügyködõ
csepeli vezetõk igyekeztek nyomtalanul eltüntetni. S persze engem is. "Véletlennek
feltüntethetõ" balesetek lettek ellenem, s a családtagjaim ellen.

Ezek a bûnözõk a MÉM Növényvédelmi és Agrokémiai Központi új munkahelyem elõtt is
igyekeztek lejáratni. Úgy, hogy a csepeli vezetõk hamis tanúvallomásokat szerveztek ellenem. A
sajtó is megkísérelte az összes találmányom létezését kétségbe vonni. Például a Népszabadság
1980. január 16-i egyik cikke, amelyet Fejér Gyula írt, azt hazudta felõlem, hogy "tudta, hogy
amit csinált, nem is találmány".
Ezeket az "elmebetegnek feltüntetési" rágalmakat azután kezdték
el a csepeli gyárban és mindenhol máshol is terjesztgetni felõlem, hogy a dr. Stefán Mihály által
koordinált csepeli kutatóintézet vezetõje (dr. Albert Béla, az apjával) hamis vádakkal feljelentett
"rágalmazásért”. Miközben bizonyítani kezdtem, hogy valójában hamisan tanúskodtak és õk
rágalmaztak engem, "elintézték" a bíróságnál, hogy a rendõrség (1980. január 2-án), mialatt 40 C
fokos lázzal influenzás voltam, elhurcoltasson a Semmelweis Orvostudományi Egyetem aljas,
hazug, csaló pszichiátereihez. Ezek ott egy ellenem elõre megfogalmazott hamis iratot
készítettek, amelyben a lázamat is szembehazudták, s az én "elmebeteg képzelgésemnek"
tüntették fel, hogy találmányaim vannak.
Mind a mai napig, a belügyminisztérium és annak
bûnsegédei, rendõrségi vezetõk, a csaló ügyészségek, csaló önkormányzati jegyzõk és csaló bírók
útján, felhasználják személyem lejáratására ezt az érvénytelen hamis iratot, amelyet ítélet sosem
erõsített meg, miután két tisztességes körzeti fõorvos is igazolta, hogy magas lázam volt a
pszichiátriára elhurcolás elõtt és után is, vagyis, hogy nyilvánvalóan csaltak a pszichiáterek.

1997. szept. 10-én ismét megkísérelte elrendelni egy másik bûnsegéd bíró (a váci városi bíróság
jelenlegi elnöke), hogy hurcoljanak el az 1980-ban is már csaló pszichiáterhez, de mivel
közvetlenül az ezt elrendelni próbáló tárgyalás elõtt a rendõrök bizonyíthatóan elraboltak és
agyrázkódásosra vertek, rugdostak, s ez, valamint a verést szervezõ bírói parancsának a hamisan
iktatása, s ügyészségi stb. egyéb hamis iratok is leleplezõdtek, sõt a tárgyalásra megjelent
tanúim meghallgatását is megtagadta e tárgyalás elõtti emberrablást és veretést szervezõ bíró,
majd nem volt hajlandó jegyzõkönyvezni ezeket a bûncselekményeiket a tárgyaláson, sikerült elfogultsági
kifogást bejelentenem vele szemben, hogy ne tudjon érdemi határozatot hozni. Késõbb, 2001-ben,
a szerzõi jogaim lopásában is bûnsegédkezõ belügyes csalóbanda kénytelen lett ejteni az ellenem
összecsalt "gondnokság alá helyeztetési" keresetét. A bíró által tárgyalás elõtt agyrázkódásosra veretést
a mai napig is a köztársasági elnökök fedezik, egy rólam „korábbi jogerõs gondnokság alá
helyezési ítéletet” hazudó levelükkel (X-398/l998.).

Az ez elleni jogorvoslatot a köztársasági elnöki és a pénzügyminiszteri alperesek bíróságok által folytatott bûnpártolása (Fõvárosi Bíróság,19.P.27.069/2003./15.) akadályozza. Akadályozták a bíróságok csaló bírái azt is, hogy a
Feleségem kártérítést kaphasson a súlyos balesetét okozó és ezt hamis okmányok készítésével fedezõ
gazemberektõl.
A múlt év végén, bírósági irat eltûnésre alapozva megkísérelték elrabolni
a házamat
. Jelenleg egy sosem létezett „zálogjogviszony” hazudásával igyekeznek bírák segítségével
kifosztani az öcsém kft-jét is.
Tudatos, rablógyilkossági jellegû bûncselekményekrõl van szó,
amelyekben ellenünk e bíróságok kb. 1978-tól folyamatosan bûnsegédkeznek, lásd: www.aquanet.fw.hu.

Budapest, 2007.12.30. /Tejfalussy András/

Szerzõi-Jogra-Figyelmeztetés

TEJFALUSSY ANDRÁS SZERZÕI JOGI NYILATKOZATA A KUTATÁS-
GYORSÍTÓ OPTIMALIZÁLÁSI TALÁLMÁNYAI GTS ÉS ANTIRANDOM
JELENÍTÕTERES SZÁMÍTÓGÉPES LÉTESÍTMÉNYEI BÁZISTERVEI ÉS
MÛKÖDTETÕ BÁZISPROGRAMJAI VONATKOZÁSÁBAN:

FIGYELMEZTETÉS

A szabadalmaim szerinti GTS-ANTIRANDOM automatizált mérõlétesítményeket az általam
leírt, lerajzolt bázisterveiknek megfelelõen kell létesíteni, s az automatizálást végzõ számítógép
vezérléseit az általam leírt és/vagy ábrázolt mérési és kiértékelési folyamat vezérlõ
bázisprogramoknak megfelelõen kell beprogramozni, önmagukban ismert programozási
eljárásokkal. A Tejfalussy András szerzõi névvel jegyzett valamennyi szabadalmi bejelentés
vonatkozásában fenntartom ezen létesítmény bázisterveim, mérési és kiértékelési folyamat
automatizáló számítógép vezérlõ bázisprogramjaim kizárólagos hasznosítási, értékesítési és
fejlesztési jogait, s minden más ezekkel kapcsolatos egyéb személyiségi jogot, kivéve, ha azokra
kifejezetten engedélyt adok. A jogvédelem mások általi „otthoni használatra” is vonatkozik!

Verõce, 2011. 01. 27.
(Sydo) Tejfalussy András Béla Ferenc (1-420415-0215)
okl. vill. mérnök, méréstani fejlesztõ tudományos kutató
Hungary 2621 Verõce, Lugosi u. 71.

HASONLÓ JELLEGÛ KÖZISMERT NEMZETKÖZI SZERZÕI JOGI FIGYELMEZTETÉSEK

1./ MIRAX DVD
Nouky és barátai
FIGYELMEZTETÉS!
Ez a DVD szerzõi jogvédelem alatt áll, és csak otthoni lejátszása engedélyezett. A DVD kép és
hanganyagának részeirõl és egészérõl másolatot készíteni tilos. A DV továbbadása, nyilvános
helyen történõ vetítése vagy sugárzása tilos. A felsorolt tevékenységek folytatása vagy tûrése
büntetést von maga után.

2./ Europa Records
THOMAS & FRIENDS
THOMAS A GÕZMOZDONY
Thomas és a szivárvány
Figyelmeztetés
A szerzõi jog tulajdonosa a DVD-nek (a hangfelvételt is beleértve) kizárólag házi használatát
engedélyezi. A jogtulajdonos minden más jogot fenntart, kivéve, ha azokra kifejezetten
engedélyt ad. A házi használat meghatározása kizárja a DVD használatát olyan helyeken, mint
klubok, távolsági autóbuszok, kórházak, szállodák, olajfúró szigetek, börtönök és iskolák A
DVD-nek vagy bármely részének engedély nélkül másolása, kiadása, kiállításon való
bemutatása, bárbeadása, kölcsönzése, nyilvános lejátszása, vagy mûsorszóró hálózaton való
leadása szigorúan tilos és polgári peres vagy büntetõjogi eljárást vonhat maga után. A DVD
árusításának és bérbeadásának feltétele a DVD kiadójának hozzájárulása. E nélkül nem
exportálható, kereskedelmi úton nem terjeszthetõ vagy árusítható.

Ahol a legfelsõbb bíróság is bûnözõket foglalkoztathat bíróként, ott nincs jogállamiság:


Itt kattinthat a folytatásra!

Vissza a lap kezdetéhez!